Zmena sídla spoločnosti

Potrebujete zmeniť sídlo Vašej spoločnosti? Naša advokátska kancelária Vám ponúka právnu pomoc pri zmene sídla. Zastrešíme potrebnú dokumentáciu a podanie návrhu súdu na vykonanie zmeny sídla spoločnosti.

Zmena sídla spoločnosti
Cena €
Zmena sídla spoločnosti
150 vrátane súdneho poplatku

Ako to prebieha?

1
Objednanie služby
Na začiatku procesu nás kontaktuje prostredníctvom formuláru na webovej stránke alebo e-mailom. vyplnením jednoduchého kontaktného formuláru na našej webovej stránke.
2
Odsúhlasenie cenovej ponuky
Na základe požadovaných zmien v Obchodnom registri Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku a zašleme na schválenie.
3
Vyžiadame si od Vás potrebné podklady.
4
Zabezpečíme rýchly zápis zmien v Obchodnom registri
Po doručení potrebnej dokumentácie ihneď podáme návrh na vykonanie zmien v Obchodnom registri. O vykonaní zmien Vám následne zašleme informáciu spolu s aktuálnym výpisom z OR.

FAQs

Môžem mať sídlo spoločnosti vo vlastnom byte?

Áno, ako sídlo spoločnosti môže byť v Obchodnom registri zapísaný aj byt. Jedinou podmienkou pre zápis sídla spoločnosti je súhlas majiteľa nehnuteľnosti, ktorý musí byť úradne overený.

Musím ohlásiť zmenu sídla spoločnosti daňovému úradu?

Zmenu sídla obchodnej spoločnosti ste povinný oznámiť daňovému úradu v lehote 30 dní odo dňa vykonania zmien v Obchodnom registri. Ohlásenie zmeny daňovému úradu môžete vykonať len elektronicky prostredníctvom portálu finančnej správy www.financnasprava.sk a zároveň v rovnakej lehote odovzdať osvedčenie o registrácií DIČ a IČ DPH.

Hodnotenia od našich klientov

Objednať konzultáciu

Som veľmi spokojná s právnymi službami, ktoré mi poskytla advokátska kancelária. Počas celého zastúpenia som sa cítila informovaná a podporovaná. Právne rady boli zrozumiteľne vysvetlené.

Veronika K.

Rýchlo a efektívne vyriešili môj právny problém.

Adam K.

Bezplatná konzultácia

Získajte odborné právne poradenstvo od nášho tímu skúsených advokátov úplne zdarma. Naša konzultácia vám pomôže získať jasnejší obraz o vašej právnej situácii a rozhodnúť, ako ďalej postupovať. Nechajte nás bojovať za vaše práva.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
GDPR
Vytvorené v BigWay
crossmenuchevron-down