Rozšírenie predmetov podnikania

V rámci podnikateľskej činnosti často dochádza k situáciám, kedy sa podnikatelia rozhodnú rozšíriť predmet svojej činnosti, ktorý vo svojich začiatkoch neplánovali. Ak ste sa rozhodli rozšíriť svoju podnikateľskú činnosť je potrebné pred začatím skontrolovať rozsah zapísaných predmetov podnikania v Obchodnom registri. V prípade, ak nemáte potrebné udelené potrebné povolenie musíte živnosť ohlásiť živnostenskému úradu pripadne iným úradom, ktoré udeľujú povolenie na podnikanie. Následne je nutné vykonať zápis novozískaných predmetov podnikania do Obchodného registra

Rozšírenie predmetov podnikania
Cena €
Rozšírenie predmetov podnikania v s.r.o.
150 € vrátane súdneho poplatku

Ako to prebieha?

1
Vyplnenie formuláru
Na začiatku procesu nás kontaktuje prostredníctvom formuláru na webovej stránke alebo e-mailom. vyplnením jednoduchého kontaktného formuláru na našej webovej stránke.
2
Odsúhlasenie cenovej ponuky
Podľa rozsah potreby zapísania Na základe rozsahu potreby doplnenia predmetov podnikania Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku, ktorú Vám zašleme na schválenie. Cenová ponuka sa odvíja najmä od toho, či bude požadovať zapísanie voľných alebo aj viazaných živností.
3
Vypracovanie zmluvnej dokumentácie
Po vyžiadaní potrebných dokladov vypracujeme potrebnú dokumentáciu, potrebnú pre vykonanie zápisu nových predmetov podnikania do Obchodného registra, ktorú Vám následne posielame na podpis.
4
Zabezpečíme rýchly zápis zmien v Obchodnom registri
Po doručení potrebnej dokumentácie ihneď podáme návrh na vykonanie zmien v Obchodnom registri. O vykonaní zmien Vám následne zašleme informáciu spolu s aktuálnym výpisom z OR.

FAQs

Ako zistím, ktoré živnosti sú voľné a ktoré viazané ?

Zoznam voľných, remeselných a nájdete v prílohe č. 1 a prílohe č. 2 zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon). V prílohe č. 1 uvedeného zákona sú vymenované viazané remeselné živnosti, v prílohe č. 2 sú uvedené viazané živnosti a v prílohe č. 4a nájdete zoznam voľných živností.

Hodnotenia od našich klientov

Objednať konzultáciu

Som veľmi spokojná s právnymi službami, ktoré mi poskytla advokátska kancelária. Počas celého zastúpenia som sa cítila informovaná a podporovaná. Právne rady boli zrozumiteľne vysvetlené.

Veronika K.

Rýchlo a efektívne vyriešili môj právny problém.

Adam K.

Bezplatná konzultácia

Získajte odborné právne poradenstvo od nášho tímu skúsených advokátov úplne zdarma. Naša konzultácia vám pomôže získať jasnejší obraz o vašej právnej situácii a rozhodnúť, ako ďalej postupovať. Nechajte nás bojovať za vaše práva.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
GDPR
Vytvorené v BigWay
crossmenuchevron-down