Návrh na vykonanie exekúcie

Návrh na vykonanie exekúcie je možné podať výlučne elektronickými prostriedkami prostredníctvom na to určeného elektronického formuláru. Podaný návrh musí byť autorizovaný v zmysle § 23 zákona č. 305/2013 Z. z. Z podaného návrhu na vykonanie exekúcie musí byť jasné voči komu sa uplatňuje návrh na vykonanie exekúcie, akej veci sa týka a čo sa týmto návrhom sleduje. K návrhu zároveň musí byť predložený exekučný titul, ktorým môže byť právoplatné a vykonateľné rozhodnutie súdu alebo notárska zápisnica.

Návrh na vykonanie exekúcie
Cena €
Podanie návrhu na vykonanie exekúcie
dohodou alebo podľa podľa Vyhlášky č. 655/2004 Z. z.

Ako to prebieha?

1
Podanie návrhu na vykonanie exekúcie
V prípade záujmu o podanie návrhu na vykonanie exekúciu nás kontaktujte prostredníctvo formuláru telefonicky na čísle 0911 357 646.

FAQs

Hodnotenia od našich klientov

Objednať konzultáciu

Som veľmi spokojná s právnymi službami, ktoré mi poskytla advokátska kancelária. Počas celého zastúpenia som sa cítila informovaná a podporovaná. Právne rady boli zrozumiteľne vysvetlené.

Veronika K.

Rýchlo a efektívne vyriešili môj právny problém.

Adam K.

Bezplatná konzultácia

Získajte odborné právne poradenstvo od nášho tímu skúsených advokátov úplne zdarma. Naša konzultácia vám pomôže získať jasnejší obraz o vašej právnej situácii a rozhodnúť, ako ďalej postupovať. Nechajte nás bojovať za vaše práva.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
GDPR
Vytvorené v BigWay
crossmenuchevron-down