Kúpna zmluva

Kúpna zmluva je kľúčový dokument pri predaji a kúpe nehnuteľností, pretože definuje podmienky, za ktorých predávajúci predáva a kupujúci kupuje určitú nehnuteľnosť za dohodnutú cenu. Správne vypracovaná kúpna zmluva musí obsahovať nielen základné údaje o zmluvných stranách, predmete kúpy a kúpnej cene, ale aj podrobné označenie nehnuteľnosti v súlade s katastrálnym zákonom a špecifické náležitosti podľa zákona o vlastníctve bytov a nebytových priestorov. Okrem toho je dôležité, aby zmluva riešila aj možné riziká a problémy, ktoré môžu vzniknúť po jej uzavretí, ako sú nevyplatenie kúpnej ceny, objavenie vád. Kvalitná zmluva musí zabezpečiť vyvážené podmienky pre obe strany, vrátane etapového platenia, podmienok pre podanie návrhu na vklad a momentu odovzdania nehnuteľnosti.

Kúpna zmluva
Cena €
Pripomienkovanie, kontrola zmluvy
hodinová sadzba 100 Eur
Kúpna zmluva na byt
od 600 Eur
Kúpna zmluva na byt, návrh na vklad do katastra nehnuteľností vrátane zastupovania pred katastrom
od 800 Eur
Kúpna zmluva na dom vrátane pozemku
od 600 Eur
Kúpna zmluva na dom vrátane pozemku, návrh na vklad do katastra nehnuteľností a zastupovania pred katastrom
od 800 Eur

Ako to prebieha?

FAQs

Hodnotenia od našich klientov

Objednať konzultáciu

Som veľmi spokojná s právnymi službami, ktoré mi poskytla advokátska kancelária. Počas celého zastúpenia som sa cítila informovaná a podporovaná. Právne rady boli zrozumiteľne vysvetlené.

Veronika K.

Rýchlo a efektívne vyriešili môj právny problém.

Adam K.

Bezplatná konzultácia

Získajte odborné právne poradenstvo od nášho tímu skúsených advokátov úplne zdarma. Naša konzultácia vám pomôže získať jasnejší obraz o vašej právnej situácii a rozhodnúť, ako ďalej postupovať. Nechajte nás bojovať za vaše práva.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
GDPR
Vytvorené v BigWay
crossmenuchevron-down