Zastupovanie pred správnym súdom

Vyčerpali ste všetky opravné prostriedky proti rozhodnutiu alebo opatreniu orgánu verejnej správy? Pomôžeme vám ochrániť vaše práva pred príslušným správnym súdom. Poskytujeme právne služby prípravy správnych žalôb a kasačných sťažností.

Cenník

V zmysle §1 ods. 2 vyhlášky č. 655/2004 Z.z. o odmenách a náhradách advokátov za poskytovanie právnych služieb (ďalej len „vyhláška o odmenách advokátov“) sa odmena advokáta určuje na základe dohody medzi advokátom a jeho klientom. Odmena môže byť dohodnutá ako hodinová odmena určená podľa počtu hodín potrebných na poskytnutie právnych služieb, paušálna odmena a podielová odmena vo forme podielu na hodnote veci, ktorá je predmetom konania.
Objednať konzultáciu
Zastupovanie pred správnym súdom
Cena €
Zastupovanie pred správnym súdom
cena dohodou
Zastupovanie pre Najvyšším správnym súdom
cena dohodou

Ako to prebieha?

FAQs

Hodnotenia od našich klientov

Objednať konzultáciu

Som veľmi spokojná s právnymi službami, ktoré mi poskytla advokátska kancelária. Počas celého zastúpenia som sa cítila informovaná a podporovaná. Právne rady boli zrozumiteľne vysvetlené.

Veronika K.

Rýchlo a efektívne vyriešili môj právny problém.

Adam K.

Bezplatná konzultácia

Získajte odborné právne poradenstvo od nášho tímu skúsených advokátov úplne zdarma. Naša konzultácia vám pomôže získať jasnejší obraz o vašej právnej situácii a rozhodnúť, ako ďalej postupovať. Nechajte nás bojovať za vaše práva.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
GDPR
Vytvorené v BigWay
crossmenuchevron-down