Nevyplatenie mzdy a odstupného


Ak vám váš zamestnávateľ nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, odstupné alebo iné peňažné nároky, neváhajte a podniknite kroky na ochranu svojich práv. Je dôležité nespoliehať sa na to, že situácia sa sama vyrieši, pretože nečinnosť len môže znížiť možnosť vymožiteľnosti vášho nároku v budúcnosti. Podľa Zákonníka práce je zamestnávateľ povinný vyplatiť zamestnancovi mzdu za vykonanú prácu a poskytovať náhrady mzdy v prípadoch ako sú sviatky, dovolenka a odstupné. Ak vám zamestnávateľ nevyplatil to, na čo máte nárok, obráťte sa na nás a pomôžeme vám získať vaše peniaze.

Cenník

V prípade úspešného súdneho konania vám bude súdom priznaná náhrada trov konania, čo znamená, že náklady spojené s právnym zastúpením a súdnymi poplatkami vám môžu byť uhradené zo strany zamestnávateľa. Vynaložené náklady na právne služby tak môžu byť súčasťou vymáhaných nárokov, čím sa minimalizuje finančné zaťaženie pre vás ako klienta.
Objednať konzultáciu
Nevyplatenie mzdy a odstupného
Cena €
Úvodná konzultácia
cena 50 Eur (30 minút)
Príprava a zaslanie oficiálnej písomnej výzvy na vyplatenie dlžnej mzdy alebo nárokov
cena 100 EUR
Právne zastúpenie pred súdom
cena podľa Vyhlášky č. 655/2004 Z. z. alebo dohodou

Ako to prebieha?

1
Úvodná konzultácia
Kontaktujte nás a dohodnite si úvodnú konzultáciu, kde posúdime váš prípad a preberieme možnosti ďalšieho postupu.
2
Príprava písomnej výzvy
Na základe vašich podkladov pripravíme a zašleme zamestnávateľovi výzvu na vyplatenie dlžnej mzdy alebo nárokov.
3
Súdne konanie alebo mimosúdne vyrovnanie
Ak zamestnávateľ nereaguje alebo odmietne vyplatiť mzdu, pripravíme žalobu a zastúpime vás pred súdom. Prípadne sprostredkujeme mimosúdne vyrovnanie.
4
Vymáhanie nárokov

FAQs

Hodnotenia od našich klientov

Objednať konzultáciu

Som veľmi spokojná s právnymi službami, ktoré mi poskytla advokátska kancelária. Počas celého zastúpenia som sa cítila informovaná a podporovaná. Právne rady boli zrozumiteľne vysvetlené.

Veronika K.

Rýchlo a efektívne vyriešili môj právny problém.

Adam K.

Bezplatná konzultácia

Získajte odborné právne poradenstvo od nášho tímu skúsených advokátov úplne zdarma. Naša konzultácia vám pomôže získať jasnejší obraz o vašej právnej situácii a rozhodnúť, ako ďalej postupovať. Nechajte nás bojovať za vaše práva.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
GDPR
Vytvorené v BigWay
crossmenuchevron-down