Skončenie pracovného pomeru zo strany zamestnanca (výpoveď vs dohoda)

Ak sa rozdujete skončiť pracovný pomer a neviete sa rozhodnúť, či je vhodnejšie podať výpoveď alebo ukončiť pracovný pomer, pomôžeme vám zvoliť vhodné riešenie. Vaše otázky týkajúce sa skončenia pracovného pomeru vám radi zodpovieme osobne v našej advokátskej kancelárií so sídlom v Banskej Bystrici. Stačí nás len kontaktovať a dohodneme si termín stretnutia.

Cenník

Pre konkrétne služby, ako je príprava pracovných zmlúv, zastupovanie v pracovnoprávnych sporoch, konzultácie a právne poradenstvo, vám radi poskytneme informáciu pri prvom kontakte. Veríme, že budete spokojní nielen s našou prácou, ale aj s naším prístupom k cenotvorbe. Našou prioritou je aby právne poradenstvo bolo dostupné pre každého.
Objednať konzultáciu
Skončenie pracovného pomeru zo strany zamestnanca (výpoveď vs dohoda)
Cena €
Konzultácia a vypracovanie dokumentácie pri skončení pracovného pomeru
hodinová sadzba 90 Eur

Ako to prebieha?

FAQs

Hodnotenia od našich klientov

Objednať konzultáciu

Som veľmi spokojná s právnymi službami, ktoré mi poskytla advokátska kancelária. Počas celého zastúpenia som sa cítila informovaná a podporovaná. Právne rady boli zrozumiteľne vysvetlené.

Veronika K.

Rýchlo a efektívne vyriešili môj právny problém.

Adam K.

Bezplatná konzultácia

Získajte odborné právne poradenstvo od nášho tímu skúsených advokátov úplne zdarma. Naša konzultácia vám pomôže získať jasnejší obraz o vašej právnej situácii a rozhodnúť, ako ďalej postupovať. Nechajte nás bojovať za vaše práva.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
GDPR
Vytvorené v BigWay
crossmenuchevron-down